ds
ds
Нов

ZyXEL PoE12-HP Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W)

POE12-HP-EU0102F
9600 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 1600 лв.
ZyXEL PoE12-HP Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W) от ZyXEL се предлага на цена от 96,00 лв..

Характеристики

  • Х-ка 1
    Ports: 1x10/100/1000Base-T (Data), for connection to the passive hub or switch; 1x10/100/1000Base-T (Power/Data), for connection to the PoE devices (PD)
  • Х-ка 2
    Standard Compliance: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at Power over Ethernet(30W)
  • Х-ка 3
    Dimensions: 155 x 74 x 36 mm
  • Гаранция, м.
    60 месеца

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Подобни продукти

ds
TENDA PA6 POWERLINE WL EXTEND
8700 лв.
ds
Безжичен PCI Express адаптер ASUS PCE-AC55BT, Wireless...
8900 лв.
ds
Външна антена MIKROTIK SXTsq Lite5
8900 лв.
ds
TENDA PH3 POWERLINE KIT
9000 лв.
Оптичен SFP/SFP+ модул Ubiquiti UF-MM-10G Fiber Multi-Mode
9100 лв.
ds
ds
Powerline MIKROTIK PWR-Line AP PL7411-2nD
9100 лв.
ds
ds
Безжичен адаптер D-Link dual band AC1900 Wi-Fi, USB 3.0
9800 лв.
ds
Безжичен адаптер TP-LINK Archer T9UH, AC 1900 Dual band,...
9900 лв.
ds