НовПоследни бройки

Оптичен кабел Mikrotik SFP+ 3m direct attach cable

S+DA0003_VZ
8700 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 1450 лв.
Оптичен кабел Mikrotik SFP+ 3m direct attach cable от MIKROTIK се предлага на цена от 87,00 лв..

Оптичен кабел Mikrotik SFP+ 3m direct attach cable

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Подобни продукти

ds
ds
ASUS PCE-AC55BT
8400 лв.
ds
ASUS USB-AC54
8400 лв.
ds
TENDA PA6 POWERLINE WL EXTEND
8700 лв.
ds
Безжичен PCI Express адаптер ASUS PCE-AC55BT, Wireless...
8900 лв.
ds
Външна антена MIKROTIK SXTsq Lite5
8900 лв.
ds
TENDA PH3 POWERLINE KIT
9000 лв.
Оптичен SFP/SFP+ модул Ubiquiti UF-MM-10G Fiber Multi-Mode
9100 лв.
ds
ds
Powerline MIKROTIK PWR-Line AP PL7411-2nD
9100 лв.
ds