Последни бройки

EDIMAX LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm

EDIM-LCM1310000
Безплатна доставка 2 т.
19000 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 3167 лв.
EDIMAX LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm от EDIMAX се предлага на цена от 190,00 лв..

Едимакс LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm

1000Mbps
SFP 1310nm
Single mode: 10km
Гаранция: 24 месец(а)

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Подобни продукти

ds
ds
ds
Секторна антена UBIQUITI LiteBeam AC LBE-5AC-16-120
17900 лв.
ds
ds
Антена MIKROTIK RBLHGG-5acD-XL
19600 лв.
ds
Антена Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-400
19700 лв.
ds
Секторна антена Mikrotik mANTBox 2 12s RB911G-2HPnD-12S
19800 лв.